SĄLYGOS

    1.Visiškai atsakyti už automobilio tyčinį arba neapdairumo pasekoje įvykusį gedimą ir kitų nuostolių atlyginimą, tuo atveju, jei draudimo kompanija neatlygina padarytų nuostolių.

    2. Pasibaigus nuomos sutarčiai ir norint prasitęsti nuomos sutartį, nuomininkas privalo pranešti ne vėliau kaip 2  darbo dienas prieš pasibaigiant nuomos sutarčiai, bei atvykti pas nuomininką pratęsti nuomos sutarties, iki senos sutarties  nuomos termino paskutinės dienos.

    4. Atsakyti už automobiliui padarytą žalą, jei jis pažeidė transporto priemonės eksploatavimo taisykles.

    5. Pranešti apie padarytus automobiliui pažeidimus per 2 val. neskaitant avarijos, avarijos atveju NUOMINKAS NUOMOTOJUI turi pranešti nedelsiant (skambinti arba rašyti, galima visa parą).

    6. Nerūkyti automobilio salone, pažeidus šį punktą sumoka 300 Eur.

    7. Nevairuoti transporto priemonės, neturint teisės vairuoti, apsvaigusiam nuo alkoholio, ar narkotinių medžiagų.

    8. Jei automobilį vairavo asmuo, neįtrauktas į automobilio nuomos sutartį, kaip antras vairuotojas, NUOMININKAS sumoka 500 Eur (penki šimtai eurų)  NUOMOTOJUI.

    9. Jei padarė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos, sumokėti visą automobiliui padarytos žalos remonto sumą, paskaičiuota specializuoto automobilių serviso  sąmatininko.

    10. Apie autoįvykį ar automobilio sugadinimą pranešti policijai ir gauti policijos pranešimą, taip pat pranešti nuomotojui nedelsiant, ne vėliau nei 15 min. po auto įvykio, jei taip neįvyko, NUOMININKAS nuomotojui privalo apmokėti automobilio remonto išlaidas, paskaičiuotas specializuoto autoserviso  sąmatininko. Taip pat apmokėti nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui tuo atveju, jei draudimas negalioja ar draudimas neapmoka padarytų nuostolių, dėl nuomininko kaltės.

    11. Laikytis galiojančių eismo taisyklių ir privalo sumokėti baudas ar išlaidas susijusias su eismo taisyklių pažeidimais.

    12. Jeigu automobilis sugedo ne dėl nuomotojo kaltės, NUOMININKAS įsipareigoja imtis visų galimų priemonių, kad trumpiausiu laiku automobilis būtų suremontuotas.

    13. Sugadinus automobilio padangas, NUOMININKAS įsipareigoja padengti visas išlaidas, paskaičiuotas pagal specializuoto autoserviso  sąmatą.

    14. Po nuomos laikotarpio norint gauti į el. Paštą informacija-ataskaita (greitis, nuvažiuoti km,maršrutas) iš GPS sistemų NUOMININKAS privalo sumokėti 40eur. Plius PVM (keturiasdešimt eurų plius PVM)

    15. Perduodant Automobilį, NUOMOTOJAS turi teisę pareikalauti, kad NUOMININKAS atliktų išankstinį mokėjimą, kurį sudaro iš anksto apskaičiuotas nuomos mokestis ir užstatas

    16. Atsiimant automobilį yra mokamas užstatas už automobilį. Užstatas yra grąžinamas pavedimu į kliento nurodyta sąskaitą   per 5- 30 dienų. užpildžius atitinkamą dokumentaciją.

    17. Terminas užstatui grąžinti gali būti pratęstas iki 90 dienų jei yra sutarties pažeidimai , auto įvykis ar kiti ginčai.

    18. Į nuomos kainą įeina: transporto priemonės nuomos mokestis, draudimas, techninis aptarnavimas.

    19. NUOMININKAS yra asmeniškai įsipareigojęs sumokėti nuomotojui pareikalavus

 • Nuomos sumą paskaičiuotą pagal nuomos įkainius;

 • Sumą, nurodytą sutartyje, jei NUOMININKAS grąžina automobilį nuomotojui 

 • Sumą už papildomus patarnavimus;

 • Sumą, kuri kompensuotų padarytus nuostolius.

    20.Jei grąžinamas nešvarus automobilis, papildomai reikia mokėti  25 Eur.

    21.NUOMININKAS įsipareigoją sumokėti naudotojo automobilio kelių mokestį.

    22.NUOMININKAS turi būti ne jaunesnis kaip 21 metų ir turėti ne mažesnį nei dviejų metų vairuotojo stažą.

    23.Automobilį gali vairuoti tik sutartyje minimi asmenys, o jei nuomoja įmonė- jos darbuotojas turintis teisę vairuoti įmonės automobilius ir įgaliojimą vairuoti transporto priemonę. Už galimą vairuotojo kaltę jei yra atsako        NUOMININKAS/ įmonė.

    24.NUOMININKAS privalo užrakinti visas automobilio dureles ir jei yra signalizaciją įjungti, net ir trumpam laikui palikdamas automobilį. NUOMININKAS privalo saugoti automobilio dokumentus ir raktus nuo trečiųjų  asmenų.

    25.Automobilį draudžiama naudoti:

    26.Mokamam keleivių pervežimui;

    27.Automobilių arba priekabų vilkimui;

    28.Prekių pervežimui nusižengiant muitinės įstatymams ar kitoms įstatyminėms normoms;

    29.Nusikalstamiems veiksmams;

    30.Jeigu NUOMININKAS yra neblaivus, apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ar kitokių stipraus poveikio medikamentų, kurie daro poveikį žmogaus reakcijai;

    31.Sportiniuose ar eismo renginiuose, kuriuose nesilaikoma saugaus eismo taisyklių;

    32.Vežti vertingus daiktus ar dokumentus be nuosavybę patvirtinančio dokumento;

    33.Vežti degius skysčius bei medžiagas, sprogmenis, narkotines medžiagas ar kitus daiktus, kurių laikymą bei vartojimą draudžia Lietuvos Respublikos įstatymai, arba tos šalies įstatymai kurioje randasi automobilis.

    34.NUOMININKAS ar vairuotojas privalo laikytis saugaus eismo taisyklių ir nuomos sutarties sąlygų.

    35.Kiekvieną kartą pildamas kurą NUOMININKAS privalo kontroliuoti tepalų, vandens ir oro slėgį padangose.

    36.Sugedus automobiliui, remontas turi būti atliekamas tik Nuomotojo rekomenduotame servise. 

    37.Nuomos metu nuomininkui rekomenduojama imtis visų priemonių , kad automobilis būtų apsaugotas nuo vagysčių ir avarijų.

    38.Norėdami išsinuomoti automobilį Jūs ir visi kiti papildomi vairuotojai, turite būti ne jaunesnis nei 19 metų amžiaus ir vairuotojo pažymėjimą turėti mažiausiai 1 metus. Kai kurioms automobilių grupėms gali būti taikoma kitokia minimalaus amžiaus riba.

    39.Nuomos metu turite pateikti galiojančio vairuotojo pažymėjimo originalą.

    40.Jei norite pratęsti nuomos sutartyje numatytą laikotarpį - susisiekite su mumis kaip įmanoma greičiau. Tai turėtų būti iki nuomos sutartyje

    41.Vėlyvo (po automobilio nuomos pabaigos) grąžinimo mokestis yra 18.15 EUR per parą + nustatyta automobilio paros nuomos kaina.

    42.MOKESTIS UŽ NEATŠAUKTĄ IR NEPANAUDOTĄ REZERVACIJĄ (NCF) YRA TAIKOMAS, JEI KLIENTAS NEATŠAUKIA SAVO REZERVACIJOS IR NEATVYKSTA PASIIMTI AUTOMOBILĮ PER 2 VAL. NUO UŽSAKYME NUMATYTO NUOMOS PRADŽIOS LAIKO.

    43.TAIKOMAS MOKESTIS UŽ NEATŠAUKTA REZERVACIJĄ (NCF) YRA 50.00 EUR

    44.AUTOMOBILIO PRISTATYMO/ PAĖMIMO ATVEJU, KAI KLIENTO NĖRA SUTARTOJE VIETOJE TAIKOMAS MOKESTIS 35.00 EUR.

    45.Dėl galimybės keliauti į kitas šalis reikalingas atskiras carlux sutikimas, vykti į šalis be atskiro sutikimo yra draudžiama. (Sutarties pažeidimo mokestis 700 eurų)

    46.Pagal atskirą užklausimą, automobilis už papildomą mokestį, gali būti pristatytas/paimtas Jūsų pasirinktu adresu pagal atskirą užklausimą. Mokestis priklauso nuo pasirinktos pristatymo vietos ir laiko.

    47.Norėdami užsakyti automobilio pristatymo paslaugą susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu  +370 639 82 922   (info@carlux.lt)

    48.Pagrindinis automobilio vairuotojas yra atsakingas už visus nuomos metu padarytus KET pažeidimus, kuriuos padarė jis pats ar papildomi vairuotojai.

       Galimus mokesčius apima:

 • Parkavimo baudos ir mokesčiai

 • Kelių mokesčiai

 • Automobilio nutempimo mokesčiai

 • KET pažeidimai ir baudos

 • Baudos už greičio viršijimą

 • Ir bet kokios kitos baudos.

    49.Jei mes gauname pranešimą apie skirtą baudą ar nesumokėtą rinkliavą, taip pat atsakingos institucijos prašymą vairuotojo duomenis:

 • Kiekvieno pažeidimo ar užklausos atveju taikomas administracinis mokestis 35.00 EUR.
 • Taip pat bauda – jei reikalaujama ją apmokėti. Kiekvienas papildomas vairuotojas turi atitikti reikalavimus vairuotojo amžiui, vairuotojo pažymėjimui ir ID arba pasui.

    50.Prašome nepamiršti, pasibaigus nuomai, grąžinti automobilio raktus bei dokumentus. Kitu atveju bus taikomas bauda 416.00 EUR, kuri bus įtraukta į galutinę nuomos sąskaitą.

    51.Jei automobilio salonas yra labai purvinas, smėlėtas, dėmėtas ar smirdantis ir įprastinė valymo procedūra yra nepakankama - bus taikomas papildomas Valymo mokestis 100.00 EUR

NUOMOTOJAS GALI VIENAŠALIŠKAI NUTRAUKTĮ SUTARTĮ IR PASIIMTI AUTOMOBILĮ

 • facebook-square

© 2019 by carlux.lt